Dárkové poukazy

  Dárkové poukazy

  Dárkové poukazy

  Udělejte radost svým blízkým, obchodním partnerům nebo přátelům dárkovým poukazem na dovolenou dle vlastního výběru. Dárkové šeky jsou v nominální hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč nebo 10 000 Kč, popř. je možné speciálně zařídit hodnotu dle vašeho přání. Hodnota poukázky bude odečtena z celkové ceny při koupi zájezdu.

  Dárkové poukazy dle vašeho přání

  Zakoupili jste u nás zájezd pro vaše blízké a rádi byste je překvapili? Ať už k narozeninám, k Vánocům či k jiné speciální příležitosti? To není žádný problém. Na základě vašeho přání vám připravíme a zařídíme dárkový poukaz na míru. Vy si o něj jen zažádáte a zadáte nám darovací text, ostatní zařídíme my. Jejich využití je možné jen při koupi zájezdů z katalogů a nabídek cestovní agentury BART - TOUR.

  Platnost dárkových poukázek je 1 rok od data jejich vystavení.

   

  PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ POUKAZU

  Předložitel tohoto poukazu má nárok na koupi tuzemského nebo zahraničního zájezdu od cestovní agentury BART - TOUR. v uvedené hodnotě.

  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude nižší než hodnota poukazu, nevzniká předložiteli nárok na finanční doplatek vzniklého rozdílu.
  • V případě, že cena vybraného zájezdu bude vyšší než hodnota poukazu, je předložitel povinen vzniklý rozdíl uhradit.
  • Za hodnotu dárkového poukazu nelze žádat finanční hotovost.
  • Dárkový poukaz má platnost 1 rok od vyznačeného data vydání.
  Celoroční akce